Apps Trader Logo

Drift Mania - Crazy Drift Race

Version 1.0

Content Rating 9+

User Rating 1 / 5

Votes 1

Drift Mania - Crazy Drift Race

Cihangir Korkmaz

Games, Racing, Simulation, Entertainment

IOS
GBP 0.00


Download Drift Mania - Crazy Drift Race on the Appstore

The ultimate drift racing simulator with real effects and awesome graphics.

THE REAL DRIFTING SIMULATOR

If you like to drift, get ready to have fun playing this game with a legend car.

THE MOST REALISTIC SIMULATOR APP

Real steering and easy to drive experience

*** Experience the thrill of drift with the advanced car physics!

Nice gaming!

Drift Mania - Crazy Drift Race screenshot oneDrift Mania - Crazy Drift Race screenshot twoDrift Mania - Crazy Drift Race screenshot threeDrift Mania - Crazy Drift Race screenshot four


The Developer Cihangir Korkmaz also wrote the apps listed below, click the icon to visit the pages.

Sessiz Sinema Oyunu
Sessiz Sinema Oyunu

Free
Yılların eskitmediği oyun "Sessiz Sinema" artık Iphone'da! Fakat ufak bir farkla. Eğlencenize eğlenceli katıyoruz.

Prestij filmini bir de gözleriniz kapalı anlatmayı deneyin, bakalım Issız Adam filmini ellerinizi kullanmadan nasıl anlatabileceksiniz,

Peki ya "Lokum Sultan" filmini sadece sol elinizle anlatabilecek misiniz?

Dinleyenler de anlatıcının hareketlerinden filmi tahmin etmeye çalışır, bol bol kahkaya, bol bol heyecan yaşanır.


2000 Yerli, 2500 Yabancı film ile toplamda 4500 film mevcuttur.

Ayrıca filmlerim imdb puanları ve yapım yılları ekstra bilgi olarak konulmuştur.


Oyun ilk önce takımların belirlenmesiyle başlar, sonra ilk takım bir anlatıcı seçer bu anlatıcı filmleri sırayla anlatmaya başlar. Film bilinirse "Doğru" butonuna, bilinemezse "Yanlış" butonuna basılır. Her takımın 10 kere "Pas" deme hakkı vardır. Pas dediğinizde anlatmanız için ekrana yeni bir film gelir.

Daha önce hiç böyle bir sessiz sinema deneyimi yaşamadınız.

Detaylı bilgi için http://www.sessizsinemacepte.com, http://www.mobilecrea.com

*********************************************************************************

For years, timeless play "Sessiz Sinema" is now on the iPhone!

Players describes a movie name with hand, arm and leg movements. The listener tries to guess the film is described.

The game includes 4500 Movie with IMDB point and year information.

Details at http://www.sessizsinemacepte.com & http://www.mobilecrea.com...
Kaç Sene Oldu? - İlginç Bilgiler - Komik Olaylar
Kaç Sene Oldu? - İlginç Bilgiler - Komik Olaylar

Free
Eğlenceli, komik ve bir o kadarda ilginç olayların yer aldığı ‘Kaç Sene Oldu?’ isimli mobil uygulamaya hoş geldiniz.

Kaç Sene ? uygulamasının içerisinde seneler önce gerçekleşmiş, birçok ilginç ve eğlenceli olayların yer aldığı ilginc bilgileri barındırır. Sizde tebessüm ile bir döneme damgasını vurmuş ilginç olayları okumak ve yaşanan garip olaylara VAY BEE! kaç sene olmuş demek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kaç Sene ? uygulamasını ücretsiz bir şekilde hemen indirin ve yaşanan ilginç olayları okurken, şöyle bir geçmişe dalın.

Örneğin, Müslüm Gürses, Adana yakınlarında geçirdiği bir trafik kazası sonrası öldü sanılarak morga kaldırılalı kaç sene oldu? Hafızanızı zorlar gibisiniz ama bizler sizi hiç yormayalım. Cevabını söyleyelim. Günümüz tarihi ile tam olarak 35 sene olmuştur
.
Gündelik koşuşturmalardan yoruldunuz mu?

Bilgi edinirken aynı zamanda eğlenmek mi istiyorsunuz?

O zaman Kaç Sene ? uygulaması tam size göre!

Bizden söylemesi.

Kaç sene oldu uygulamasının, rengarenk ve dopdolu içeriği ile karşınızdayız. Geçmişte yaşanan ilginç ve komik olaylardan esinlenerek geliştirilen bir uygulamadır.

Şimdi birazda Kaç sene oldu uygulamasında öne çıkan içeriklere göz atalım.

- Savaş Ay, Stüdyo 4 programında artistik hareketlerle şapkadan tavşan çıkarma gösterisi yaparken tavşanı öldüreli kaç sene oldu ?

- Vestel Manisa-Bursa maçında hakem Metin Tokat'ın başına bir paraşütçü düşeli kaç sene oldu?

- Erzurum depreminde, mühendisliğini yaptığı bina yıkılan Süleyman Demirel, "O bina 35 yıl ayakta durdu diye kimse takdir etmiyor da, niye yıkıldı diye herkes eleştiriyor." açıklamasını yapalı kaç sene oldu ?

- Kapalıçarşı'da, tuvalet sırası yüzünden çıkan, silah ve bıçakların çekildiği kavgada üç kişi hayatını kaybedeli kaç sene oldu?

- Bülent Ersoy, Adana'da bir seyirciden gelen "Çırpınırdı Karadeniz" isteğini söylemeyince kurşunlanarak bir böbreğini kaybedeli kaç sene oldu?

- Günde 200 sayfa kitap, 7 tane gazete okuduğunu söyleyen Çelik, "Dongi Dongi" diye bir şarkı yapalı kaç sene oldu?

- Prof. Dr. Mustafa Erdoğan Sürat, Tayyip Erdoğan'ın attan düşmesini muhalefet partisinin suikast girişimi olduğunu iddia edeli kaç sene oldu?

Bunun gibi ve daha fazla yepyeni içerik Kaç Sene Uygulamasıyla ÜCRETSİZ olarak sizinle. Sevdiğiniz olayları Facebook ve Twitter aracılığıyla arkadaşlarınızla hızlıca paylaşabilir bu eğlenceye onlarıda dahil edebilirsiniz.

İyi eğlenceler....
Minik Bilge - Çocuklar için eğlenceli ve öğretici oyunlar!
Minik Bilge - Çocuklar için eğlenceli ve öğretici oyunlar!

Free
Minik Bilge uygulamamız ile 2-6 yaş grubu çocukların zihinsel ve bilişsel becerilerinin arttırılması ve zeka gelişimlerinin eğlenceli bir metod ile desteklenmesi hedeflenmiştir.

Uygulamamız bir oyun formatına sokulmuş ve 36 bölümden oluşmaktadır. İlk 5 bolümde resim eşlestirme, çiftleri bulma, şekillerin nereye ait olduklarını bulma, eksik parça tamamlama ve nesneleri doğru yerlerine yerleştirme temaları işlenmiştir. Bu ilk 5 bölüm tamamiyle ücretsiz olup çocuklarınızın bu oyunları oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görmenize ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık etmenize yardımcı olacaktır.

Çocuklarınız ince ayrıntılara dikkat etmeyi, ayırt etmeyi oğrenecek; kavrama yeteneğini geliştirecektir.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz Ipad ve Iphone unuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Kelime Deposu
Kelime Deposu

Free
Kelime bilginize güveniyorsanız bu oyun tam size göre! Hem eğlenin, hem kelime haznenizi geliştirin. Kelime Deposu'nda sizler için tam 5000 kelime sakladık. Bilemediğiniz kelimeler için çözüm göstertebilir, kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

Oyunun amacı verilen harflerden yola çıkarak anlamlı kelimeler üretmektir. Her harf için dildeki kullanım sıklığına göre ve bulunma adedine göre puan belirlenmiştir. Doğru bildiğiniz her kelime için harf değerinin toplamı kadar puan kazanacaksınız...

Haydi hemen başlayın!

NOT: Bağımlılık yapabilir, bizden söylemesi......
İlginç Bilgiler - Gereksiz ama Gerçek Komik Seyler
İlginç Bilgiler - Gereksiz ama Gerçek Komik Seyler

Free
Bilginize bilgi mi katmak istiyorsunuz? Her şeyi öğrenilmeye değer mi buluyorsunuz? Tam bir genel kültür fenomeni olma yolunda adım mı atmak istiyorsunuz? Emin olun ki doğru adrestesiniz! Üstelik Ücretsiz. İlginç Bilgiler, aklınıza gelen her türlü sorunun cevabını bulabileceğiniz, hem öğreneceğiniz hem de eğleneceğiniz her an yanınızda bulunmasından keyif alacağınız bir uygulamadır. Ücretsiz indirebilirsiniz!

İlginç Bilgiler mobil uygulamasında neler mi var?

Bu sorun cevabı aslında çok basit; içerisinde yok yok diyebiliriz. Birbirinden ilginç konulardan oluşan toplam 13 kategori sizleri beklemekte. Bu kategoriler sırasıyla;

Genel, Hayvanlar Alemi, Meyve & Sebze, İnsanlar, Şehirler & Ülkeler, Spor, Bilimsel, Uzay, Doğa, Bitkiler, Ürünler, İlizyon ve son olarak da Tarih bölümünden oluşmaktadır. Uygulama içerik bakımından çok zengindir. İlginç bilgiler öğrenmek ya da arkadaşlarınızla keyifli ve kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız bu tam size göre bir uygulamadır.

Örneğin; Fenerbahçe kulübünün ilk adının ‘’SİYAH ÇORAPLILAR’’ olduğunu biliyor muydunuz? Ya da Güneş sistemindeki bütün gezegenleri bir araya getirirsek, Jüpiter’in büyüklüğüne erişemeyeceklerini biliyor muydunuz?

Başka bir ilginç bilgi ise, insanlar eğer şiddetli bir şekilde hapşırırsa kaburgalarını kırabilirler. Bunun gibi ilginç bilgiler uygulamasında birbirinden eğlenceli ve aynı zamanda eğitici içerikler bulabilirsiniz.

Yazının başında dediğimiz gibi İlginç Bilgiler uygulamasında yok yok. İlginç bilgilerden neyi kastediyorsunuz diye sorar gibisiniz. Hemen açıklık getirelim.

Bir pulda kaç kalori olduğunu hiç düşündünüz mü? Düşünmeseniz bile hiç sorun değil biz sizin yerinize düşündük ve hatta cevabını bile bulduk. Buyurun cevabı; Bir İngiliz pulunun yapışkan tarafını yaladığınız takdirde 5.9 kalori almış olursunuz.

Dahası mı?

Bir pirenin yapabileceği en uzun sıçrama nedir?
Hapşırmayı engellemeye çalışırsanız ne olur?
Andımızı kim yazmıştır?
Esrar satışı nerelerde serbesttir?
Aşk kelimesi nereden geliyor?
Sayılar nasıl ortaya çıktı?
Paralar en çok nerelere değdi?
Yıldızlar neden kayar?
Dünyaya kaç yıldırım düşmektedir?

Dilerseniz bu kadar fazla ilginç ve öğretici bilgilerden kendi favori bilgilerinizi oluşturabilir, çevreniz ile bu oluşturmuş olduğunuz bilgileri paylaşabilirsiniz. Hem sizin hem de çevrenizdeki arkadaşlarınızın genel kültür seviyesi artmış olacaktır.

Merak etmediğiniz ama merak edeceğiniz tüm soruların cevapları burada. Hemen ücretsiz indirin!!!...
Müzikolik - Müzik Bilgi Yarışması
Müzikolik - Müzik Bilgi Yarışması

Free
Daha önce gördüğünüz bilgi yarışmalarını unutun. Bağımlısı olacağınız yeni oyununuz “Müzikolik” karşınızda.


===== DİNLE BİL =====
Ben tüm şarkıları bilirim ve iyi bir kulağa sahibim diyorsan en çok puanı buradan toplayabilirsin. Tabi şarkıları sizin için biraz değiştirdik. Mutlaka denemelisin.


===== RESİMDE BİL =====
Şarkıcı dostlarının hepsini tanıyorsan resimde bil bölümü tam sana göre. Sadece resimdekinin kim olduğunu bilmek yetmiyor tabi ki onun ile ilgili soruları da doğru cevaplamalısın.


===== SORUDA BİL =====
Ben duayenim, müzik ile ilgili her soruyu bilirim diyenler burada. Klasik soru cevap bölümü ile altınlarını katlayabilirsin. Çok sıkışırsan jokerler senin için var.
Müzik bilgisine güvenen herkes burada. Sende müzik bilgine güveniyor ve arkadaşların ile yarışmak istiyorsan Müzikolik uygulamasını ÜCRETSİZ indir ve müzik kariyerine başla.

Çaylak olarak başladığın bu yolda amacın, Türk müziğinin bir duayeni olmak. Bunun için hem iyi bir kulağa hem de müzik bilgisine ihtiyacın var. Çünkü bu bir müzik yarışması.

Başarılı bir şekilde altınları topladıysan ve her popstar gibi harcayacak yer bulamıyorsan Jackpot salonunu ziyaret etmeni öneririz....
Little Genius - Preschool Interactive Educational Kids Game
Little Genius - Preschool Interactive Educational Kids Game

Free
With our 'Little Genius' application, we aim at improving the mental and cognitive skills of children in the 24-60 months of age range and supporting their mental development through an entertaining method.

The application comes in a game format and consists of 36 levels. In the first five levels, the themes of matching pictures, finding the pairs, finding out where shapes belong, choosing the missing pieces and inserting them correctly have been covered. This first section is totally free of charge and it will help you witness how well your children spend their time and learn through entertainment.

Your children will thus learn how to pay attention to subtle differences and improve their perception.

This is an application designed to help you feel comfortable enough when you let your child use your Ipad or Iphone and avoid wasting the time by referring to inappropriate applications to find something appropriate. It will greatly contribute to your child's cognitive skillls and imagination.

You will witness how happily they are learning through our application.

Looking forward to hearing your opinions and suggestions at [email protected]
Little Genius Animals Coloring Book
Little Genius Animals Coloring Book

Free
At last the application you've been waiting for is on the App Store! The first coloring book of the Little Genius series, "Animals Coloring Book", is free of charge for you. Download right now!

With our application, which is intended to contribute to the mental/cognitive development of your children, you can help them recognize various animals. You can also share your children's colorings on Facebook, e-mail them, or add them to your own gallery.

Through various colors and shapes, discover how broad your children's imagination is. This application will greatly enrich your children's imagination and contribute to their creativity, which you can help a lot by letting them color cats blue, crocodiles pink, and elephants yellow while they are listening to the entertaining background music.

You will witness how happily they are learning through our application.

This is an application designed to help you feel comfortable enough when you let your child use your Ipad or Iphone and avoid wasting the time by referring to inappropriate applications to find something appropriate. It will greatly contribute to your child's imagination.

Looking forward to hearing your opinions and suggestions at [email protected]
P'tit Génie Colorie Les Fruits - Coloriage GRATUIT
P'tit Génie Colorie Les Fruits - Coloriage GRATUIT

Free
L'application que vous attendiez tant est enfin disponible sur l'App Store! La première application de coloriage de la série P'tit Génie, "P'tit Génie Colorie Les Fruits" est disponible gratuitement pour vous. Téléchargez-la dès maintenant!

Notre application contribuera au developpement intellectuel de vos enfants en leur permettant d'apprendre à reconnaitre les fruits. Vous pourrez enregistrer les coloriages de vos enfants dans votre galerie de photos mais aussi les partager sur Facebook ou les envoyer par e-mail.

Grâce aux différentes formes et couleurs, découvrez à quel point l'imagination de vos enfants est débordante. Encouragez leur développement en les laissant peindre les bananes en bleu, les pommes en rose, les fraises en jaune tout en écoutant la musique d'ambiance.

Téléchargez notre application et vous verrez comme votre enfant s'amuse avec nos jeux tout en apprenant à preter attention aux details. D'autant qu'avec cette application vous ne craindrez pas que votre enfant joue avec votre Ipad ou Iphone, car son contenu est approprié aux jeunes enfants et a été conçue pour permettre à votre enfant de s'amuser bien sûr mais tout en apprenant!

N'hésitez pas à nous envoyez vos commentaires ou suggestions à: [email protected]
Galerix
Galerix

Free
- Galerix, Türkiye ve dünyadaki ilginizi çekecek tüm galerileri sizler için bir araya getiren uygulamadır.

- Hergün güncellenen içeriği ile vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız Galerix uygulaması tamamen ücretsiz.

- İlgi alanlarınıza özel galerileri size sunararak yorum yapabilri, favorilere ekleyebilir ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

- İstanbul’da mutlaka yapmanız gereken 50 şey

- Windows 8 için 40 ipucu

- Apple'ın bilinmeyen yönleri

- Tüm zamanların en iyi 100 bikini vücudu

- Lotoyu kazanınca yapmanız gereken 20 şey

- Mutlaka görülmesi gereken 10 plaj

- En iyi gurme cennetleri

- Dünyanın en çok para kazanan teknik adamları

- 21. yüzyılın en iyi takımları sıralaması

Hepsi ve daha fazlası GaleriX ' te....
Minik Bilge Sayıları Öğreniyor - Okul öncesi çocuklar için Türkçe eğitici sayılar oyunu
Minik Bilge Sayıları Öğreniyor - Okul öncesi çocuklar için Türkçe eğitici sayılar oyunu

Free
Minik Bilge serisinin beklenen sayılar uygulaması sonunda uygulama marketinde! "Minik Bilge Sayıları Öğreniyor" uygulaması ile çocuğunuz 1 den 100 e kadar sayıları tanıyacak, profesyonel seslendirme eşliğinde sayıların seslerini kavrayacaklar. Ayrıca hem yazma hemde dinleme alıştırmaları yapabilme imkanına sahip olacaklar!

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek sayıları öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz Ipad ve Iphone unuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Ücretsiz! Hemen indirin!

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Crash Car Simulator - 3D HD Driving Game
Crash Car Simulator - 3D HD Driving Game

Free
Crash Car Simulator 3D is a real physics engine game.

If you like Simulator Games and drifting, try it.

Features:

- Proven and amazing HD quality with super graphics
- Real simulation of skid marks and tire smokes
- Custimizable classic car
- Easy to use controls and nostalgic interface
- Real time dynamic physics and reflections
- Dynamic engine, gear and vehicle sounds
- This is game is extremely optimized and comes with very small size and HD quality.

We made this game for classic car simulation and drift lovers.

Nice gaming!...
Minik Bilge ile Balon Patlatmaca - Eğitici Türkçe Çocuk Oyunu
Minik Bilge ile Balon Patlatmaca - Eğitici Türkçe Çocuk Oyunu

Free
Minik Bilge eğitici oyunlar serisinin en renkli ve en eğlenceli oyunlarından biri olan Balon Patlatmaca Oyunu ile sınırsız eğlence sizleri bekliyor! İster harf, ister sayı, isterseniz hayvan ya da meyvelerden oluşan bu balonların hepsinde amaç aynı; onları patlatmak! Unutmayın, patlatarak yok edeceğiniz her balon size puan olarak geri dönecek!

Minik Bilge ile Balon Patlatmaca basit ama dikkat ve sabır gerektiren eğitici bir oyun uygulamasıdır. Durum bazen balonların sayısının artması veya yoğunlaşması ile daha zor bir hal alabilir. Bazende süreyle savaş vermeniz gerekebilir. Amaç, çocuğunuzun zamanı iyi kullanıp balonları patlatarak hem keyifli ve güzel vakit geçirmesi hemde eğlenerek öğrenmesidir.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz Ipad ve Iphone unuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Balon Patlatma Oyunu ile biraz eğlenmeye, daha da çocuk olmaya ne dersiniz? Balonlarımız rengarenk! Bu renkli ve parlak balonlarla dolu hem eğitici hemde eğlenceli oyunumuz hem çocuğunuzun hemde sizin keyfinizi yerine getirecek, bizden söylemesi.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz.

İyi eğlenceler!...
Minik Bilge Şeker Peşinde - Eğlenceli Şeker Avı
Minik Bilge Şeker Peşinde - Eğlenceli Şeker Avı

Free
Minik Bilge Şeker Peşinde Oyunu ile biraz eğlenmeye, daha da çocuk olmaya ne dersiniz? Minik Bilge serisinin en renkli ve en eğlenceli oyunlarından biri olan "Minik Bilge Şeker Peşinde" ile sınırsız eğlence sizleri bekliyor!

Minik Bilge Şeker Peşinde oyunumuzda renkli yollarda ilerleyin ve puanlar kazanmak için önünüze çıkan bütün şekerleri toplamaya çalışın. Ne kadar çok şeker toplarsanız o kadar çok puan kazanırsınız. Oyuna devam edebilmeniz için uçurumlardan düşmemeye dikkat edin. Uçurumlardan atlayın ve şekerleri toplamaya devam edin. Yolda ilerlerken karşınıza çıkan engellere dikkat edin. Engellerin üzerinden atlayarak ilerleyin ve şekerleri toplamaya devam edin. Bir süre sonra daha çok engelle karşılaşacaksınız. Yolda ilerlemeniz daha da zorlaşacak. Çok dikkatli ilerleyerek engelleri aşın ve toplayabildiğiniz kadar şeker toplamaya çalışın!

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz Ipad ve Iphone unuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip görsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz.

İyi eğlenceler!...
Minik Bilge Toplama Oyunu - Eğlenceli Matematik İşlemleri
Minik Bilge Toplama Oyunu - Eğlenceli Matematik İşlemleri

Free
Çocuklarınız için artık sıra matematikte. Minik Bilge serisinin yeni oyunu Toplama Oyunu ile onların matematik zekalarını geliştirmelerine yardımcı olabilir, pratik yapmalarına yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda ellerinden düşürmedikleri tablet ve telefonlarınızı iyi yönde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Her bölümde 25 toplama işlemi sorusu bulunmakta. Bölüm atlayabilmek için en azından 15 soruya doğru cevap verilmesi gerekmekte. Bölümler git gide zorlaşmakta! Hadi bakalım, çocuğunuzla birlikte kendi toplama pratiğinizide test edin! O mu hızlı yoksa siz mi?

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz Ipad ve Iphone unuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Minik Bilge ile Hayvanlı Piyano
Minik Bilge ile Hayvanlı Piyano

Free
Haydi Minik Bilge ile müzik yapalım, hem piyano çalalım, hemde eğlenceli hayvan seslerini notalarımız olarak kullanalım! Ne dersiniz?

Müzik yapmak eğlenceli ama yetenek isteyen bir iş! Hayvan sesleriyle daha da eğlenceli hale geliyor! Bu muhteşem oyunda Minik Bilge kedi, inek ve balık seslerini bestelerinize katmanız için sizlere sunuyor! İşte şimdi çocuğunuzun yaratıcılığını kullandırmanızın tam zamanı!

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz Ipad ve Iphone unuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip müzikal becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır. Üstelik ebeveyn kontrolü özelliği sayesinde çocuğunuzun ne kadar süre oynayabileceğine siz karar verin!

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Cimcimelerle Orman Orkestrası - Çocuklar için Türkçe Piyano Çalma Oyunu
Cimcimelerle Orman Orkestrası - Çocuklar için Türkçe Piyano Çalma Oyunu

Free
Cimcimeler farklı hayvan seslerini sizlere sunuyor! Sizde kendi cimcimelerinize hem müzik yapmalarını, hem eğlenmelerini hem de hayvan seslerini tanımalarını sağlayın!...
Cimcimeler Bateri Çalıyor - Çocuklar için Türkçe Bateri Çalma Oyunu
Cimcimeler Bateri Çalıyor - Çocuklar için Türkçe Bateri Çalma Oyunu

Free
Cimcimeler bateri çalıyor! Sizde kendi cimcimelerinizin hem müzik yapmalarını, hem de eğlenmelerini istemez misiniz?...
Yeni Yıl Boyama Kitabı - Minik Bilge Yılbaşını Kutluyor
Yeni Yıl Boyama Kitabı - Minik Bilge Yılbaşını Kutluyor

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Yeni Yıl Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı resimleri boyayarak onların yılbaşında daha fazla eğlenmelerine yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığı boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Doğum Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Doğum Gününü Boyama Yaparak Kutluyor
Doğum Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Doğum Gününü Boyama Yaparak Kutluyor

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Doğum Günü Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı resimleri boyayarak onların daha iyi bir Doğum Günü geçirmelerine yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığını boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Babalar Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Babalar Gününü Kutluyor
Babalar Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Babalar Gününü Kutluyor

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Babalar Günü Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı resimleri boyayarak onların Babalar Günü ruhunu daha iyi tanımalarına yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığını boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Meslekler Boyama Kitabı - Minik Bilge Meslekleri Öğreniyor
Meslekler Boyama Kitabı - Minik Bilge Meslekleri Öğreniyor

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Meslekler Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı resimleri boyayarak onların farklı meslekleri öğrenmesine yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığı boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedip arka plan olarak kullanabilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Anneler Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Anneler Gününü Kutluyor
Anneler Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Anneler Gününü Kutluyor

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Anneler Günü Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı resimleri boyayarak onların Anneler Günü ruhunu daha iyi tanımalarına yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığını boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Ramazan Boyama Kitabı - Minik Bilge Ramazan Ayını Kutluyor
Ramazan Boyama Kitabı - Minik Bilge Ramazan Ayını Kutluyor

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Ramazan Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı resimleri boyayarak onların Ramazan ayının ruhunu daha iyi tanımalarına yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığını boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedip arka plan resminiz olarak ayarlayabilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
19 Mayıs Boyama Kitabı - Minik Bilge ile Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Boyama Kitabı - Minik Bilge ile Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi 19 Mayıs Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı resimleri boyayarak onların 19 Mayıs 1919 ruhunu daha iyi tanımalarına yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığını boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Araçlar Boyama Kitabı - Minik Bilge Araçları Boyayarak Öğreniyor
Araçlar Boyama Kitabı - Minik Bilge Araçları Boyayarak Öğreniyor

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Araçlar Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı araçları boyayarak onların hem eğlenmelerine hemde öğrenmelerine yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığı boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Şekiller Boyama Kitabı - Minik Bilge Şekilleri Boyayarak Öğreniyor
Şekiller Boyama Kitabı - Minik Bilge Şekilleri Boyayarak Öğreniyor

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Şekiller Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı geometrik şekilleri boyayarak onların şekilleri eğlenerek öğrenmelerine yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığı boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedip arka plan resmi olarak kullanabilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Alfabe Boyama Kitabı - Minik Bilge Türkçe Harfleri Boyayarak Öğreniyor
Alfabe Boyama Kitabı - Minik Bilge Türkçe Harfleri Boyayarak Öğreniyor

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en iyilerinden olan Alfabe Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile alfabedeki harfleri boyayarak onların hem eğlenmelerine hemde alfabeyi öğrenmelerine yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığı boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Sayılar Boyama Kitabı - Minik Bilge Sayıları Boyayarak Öğreniyor
Sayılar Boyama Kitabı - Minik Bilge Sayıları Boyayarak Öğreniyor

Free
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Sayılar Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile sayıları hem boyayarak hemde eğlenerek öğrenmelerine yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığı boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedip arka plan resmi olarak kullanabilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı sayılar ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresine bekliyoruz....
Legend 3D Car Parking HD
Legend 3D Car Parking HD

Free
Realistic Car Parking Simulator with a Legend Car - Try it, you will like it!

If you like Simulator Games, this game is for you!

Features:

REALISTIC CONTROLS
- Real simulation of skid marks and tire smokes
- Easy to use controls and nostalgic interface
- Real time dynamic physics and reflections
- Dynamic engine, gear and vehicle sounds

CAR PARKING GAMES TO IT’S FULLEST
- 36 different levels for you to master!
- Proven and amazing super HD quality graphics
- This game is extremely optimized and comes with very small size and HD quality.

We made this game for car simulation and drift lovers.

Nice gaming!...
Drift Mania - Crazy Drift Race
Drift Mania - Crazy Drift Race

Free
The ultimate drift racing simulator with real effects and awesome graphics.

THE REAL DRIFTING SIMULATOR

If you like to drift, get ready to have fun playing this game with a legend car.

THE MOST REALISTIC SIMULATOR APP

Real steering and easy to drive experience

*** Experience the thrill of drift with the advanced car physics!

Nice gaming!...