Apps Trader Logo

Okullu Olduk

Version 1.1.5

Content Rating 4+

User Rating 1 / 5

Votes 1

Okullu Olduk

ETKI DIJITAL ISLER TASARIM VE URETIM TICARET LTD STI

Education

IOS
GBP 0.00


Download Okullu Olduk on the Appstore

Okul öncesi eğitim kurumlarında veli-öğretmen-okul arasındaki iletişiminin en modern hali.

Okullu Olduk mobil uygulaması, günümüz teknolojilerini takip edip dijitalleşmeye önem veren yenilikçi eğitim kurumlarının yöneticileri ve öğretmenleri ile bu modern kurumlarda çocuklarını okutan anne babalar için sunulan bir hizmettir.

Anne babaların en değerli varlıkları hiç kuşkusuz çocukları. Çocukların eğitim hayatı ile karşılaştıkları ilk yer olan okul öncesi eğitim kurumları, onların gelişimi için kritik ve devamlı analiz edilmesi gereken bir rol oynuyor. Artık veliler, Okullu Olduk mobil uygulaması sayesinde çocuklarının eğitim kurumunda geçirdiği zamanı ve aldığı eğitimi yakından takip etme fırsatı buluyor.

İçinde yaşadığımız dijital çağda, öğrencilerine en kaliteli eğitimi verirken öğretmen kaynaklarını efektif kullanmak isteyen, raporlama ve istatistiklere değer veren ve çocuğun gelişiminde veliler ile olan iletişimin önemli olduğunu düşünen eğitim kurumları Okullu Olduk mobil uygulamasını kullanıyor.

Okul öncesi eğitiminde öğretmen ile anne babanın, çocuğun gelişimi için organize hareket ediyor olmaları diğer tüm yaş gruplarındakinden daha önemli. Okullu Olduk mobil uygulaması öğretmen ve anne babanın günlük çalışma düzenini ve alışkanlıklarını bozmadan, aralarındaki iletişimi zamanlarını çok daha efektif kullanarak kurmalarını sağlıyor.Release notes


Bu sürümde gelen yenilikler:
- Doküman modülü sisteme eklendi. Artık okulunuz tarafından gönderilen bülten, yemek listesi ve dosyaları Okullu Olduk’tan takip edebilirsiniz.
- Öğretmen ve veli notlarındaki hata giderildi.
- Küçük hata düzenlemeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı.
Fikir ve önerileriniz bizim için değerli. Lütfen Okullu Olduk mobil uygulamasıyla alakalı tavsiyelerinizi ve varsa yaşadığınız problemleri bizimle [email protected] adresi üzerinden paylaşın.Okullu Olduk screenshot oneOkullu Olduk screenshot twoOkullu Olduk screenshot threeOkullu Olduk screenshot four