Apps Trader Logo

Nie kichaj

Version 1.0

Content Rating 4+

User Rating 1 / 5

Votes 1

Nie kichaj

Teva Pharmaceuticals USA, Inc.

Health & Fitness

IOS
GBP 0.00


Download Nie kichaj on the Appstore

„Nie kichaj” to aplikacja zaprojektowana z myślą o alergikach. Jest to pierwsze kompleksowe narzędzie umożliwiające selekcję alergenów, śledzenie pylenia wybranych alergenów, personalizację komunikatów o pyleniu, stały kontakt z alergologiem czy obserwację innych osób zmagających się z alergią.

Główne funkcje aplikacji:
Personalizowane informacje o pyleniu
Chcąc skutecznie monitorować objawy zaznacz rośliny, na których pyłki jesteś uczulony. Jeśli nie znasz swoich alergenów będziesz otrzymywać prognozę pylenia dla najpopularniejszych alergenów w Polsce.

Codzienne monitorowanie objawów alergii
Aby monitorować stan swojego samopoczucia codziennie uzupełniaj objawy w dzienniku. Raportowanie jest zgodne z międzynarodowymi wytycznymi rozpoznawania i leczenia alergicznego nieżytu nosa (kataru siennego), co ułatwi lekarzowi analizę danych historycznych.

Aktualne komunikaty o pyleniu
Aplikacja przesyła aktualne komunikaty o pyleniu dla regionu, w którym się znajdujesz.

Zaplanuj podróż bez alergii
Dzięki tej funkcji w łatwy sposób zaplanujesz podróże i sprawdzisz stan pylenia w regionie, do którego się wybierasz. Poinformujemy Cię o najnowszym stanie pylenia w postaci dodatkowych komunikatów.

Znajdź gabinet alergologiczny
Wyszukaj w łatwy sposób gabinety alergologiczne w pobliżu Twojego miejsca pobytu oraz w całej Polsce.

Udostępnij swój profil znajomym lub lekarzowi
Dzięki aplikacji możesz dzielić konto z innym użytkownikiem. Wpisz unikalny kod PIN przypisany do konta twojego przyjaciela, aby dzielić z nim informacje o samopoczuciu.Release notes


This update is signed with Apple’s latest signing certificate. No new features are included.Nie kichaj screenshot oneNie kichaj screenshot twoNie kichaj screenshot threeNie kichaj screenshot four