Apps Trader Logo

Videa

Version 1.5.3

Content Rating 4+

User Rating 1 / 5

Votes 1

Videa

Videa Bilisim Hizmetleri Anonim Sirketi

Social Networking, Business

IOS
GBP 0.00


Download Videa on the Appstore

Merhaba!

Videa:
Ürün, hizmet veya projelerini geliştirmek ve tanıtmak isteyen kuruluşlarla, yaratıcı fikirlerini değerlendirmek isteyen bireyleri (yani seni ;-) bir araya getiriyor.

Toplumun her kesiminden her birimizin yeni yaratıcı fikirler ortaya koyabileceğine inanıyoruz. Amacımız bu gizli kalmış potansiyeli gün ışığına çıkartabilmek.

Videa'da kurumlar kendi kitlelerine özel, kapalı projeler yayınlayabilecekleri gibi, herkesin katılımına açık genel projeler de düzenleyebilirler. Genel projelerde seçim prosesi kesinlikle kura veya şansa dayalı değildir. Fikirlerin her biri sofistike algoritmaların yardımıyla analiz edilir ve kazanan fikir proje sahibi kuruluşun jürisi tarafından anonim olarak seçilir. Jüri her zaman yaratıcı ve özgün fikrin peşinde.

Detaylı bilgilere web sitesinden veya uygulama içinden ulaşabilir, aklına takılan soru ve önerilerini uygulama içinde 'Mesaj Yaz' bölümünden veya [email protected] adresinden bize yöneltebilirsin.

Hazırsan...Yaratıcılık başlasın!Release notes


Videa'yı kullandığınız için teşekkürler. Yeni fikirlerinizi rahatça girebilmeniz için uygulamanın performansını geliştirmeye devam ediyoruz. Ayrıca iOS 12 düzenlemeleri yapıldı.Videa screenshot oneVidea screenshot twoVidea screenshot threeVidea screenshot four