Apps Trader Logo

n-gage Ukraine

Version 3.6

Content Rating 12+

User Rating 1 / 5

Votes 1

n-gage Ukraine

Yourwellness Publishing Ltd

Social Networking, Lifestyle

IOS
GBP 0.00


Download n-gage Ukraine on the Appstore

n-gage Ukraine заохочує творчий і індивідуальний обмін повідомленнями, забезпечує неперевершену приватність життя, щоб Ви могли отримувати задоволення під час спілкування і зберігали контроль над відправленої інформації. Крім того, вибираючи n-gage, Ви допомагаєте хворим, інвалідам та знедоленим людям, оскільки n-gage підтримує безліч благодійних акцій в усьому світі.

n-gage Ukraine: перший месенджер-додаток, яке насправді змінить Ваше Життя, адже він абсолютно Приватний, Веселий і Надихаючий.


Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine, бо він має більше 15 унікальних параметрів конфіденційності, призначених для вашого особистого управління контентом.


Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine, бо він дає можливість створити; Секретну зону; для збереження всіх ваших особистих контактів, повідомлень і зображень.


Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine, адже він здатний повернути направлено повідомлення, якщо ви раптом пошкодуєте про його відправку або зробите це помилково. Спробуйте функцію ; Витягнути; для повернення одиничних повідомлення або навіть цілих розмов.


Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine, за впевненості в тому, що Ваше повідомлення буде прочитано правильною людиною, за допомогою пароля захисту в


Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine, бо зможете автоматично видаляти спрямоване повідомлення відразу після його прочитання за допомогою функції


Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine за те, що він шифрує повідомлення на телефоні відправника і одержувача, захищає Ваш чат, запобігає можливість робити копії або скріншоти Ваших повідомлень, пересилати електронною поштою. Ви повністю контролюєте свої повідомлень


Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine за його веселі, оригінальні персоналізації і безліч додатків, які чекають, щоб ви спробували їх можливості і насолодилися можливістю виразити себе по-новому!


Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine за можливість змінювати зовнішній вигляд програми відповідно до вашого настрою, використовуючи функцію Налаштування програми, або передавати свої емоції за допомогою оригінальної теми для розмов з функцією; Налаштування чату

Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine, бо його повідомлення мають безліч кумедних і виразних функцій, таких як Наклейки, листівки і закарлючки.

Більше

Все ще хочете більше?

Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine, бо навіть тоді, коли Ваші друзі ще не з n-gage, ви можете робити відео-дзвінки і відправляти повідомлення своїм контактам на WhatsApp, Facebook, Viber і інші.


Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine, бо зможете організовувати приватні і групові виклики з ким побажаєте. Просто встановіть дату і Час і запросіть до 10 друзів приєднатися!

Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine, бо зможете контролювати свою участь в спілкуванні груп, які вам не цікаві. n-gage допоможе Вам розділити групи на окремі розмови, щоб взаємодіяти тільки з тими чатами, які вам потрібні.

Ви ПОЛЮБИТЕ n-gage Ukraine, адже купуючи Преміум-функції, ви автоматично допомагаєте змінити на краще життя хворих і знедолених людей у всьому світі!

Ми б хотіли почути, що саме Вам подобається в n-gage, тому, будь ласка, оцініть нас і залиште свій відгук.

Примітка: Функції n-gage месенджери керується загальним положенням та умовами n-gage, які знаходяться на http://www.n-gage.com Для перехресного переходу, будь ласка, зайдіть на сайт n-gage месенджер для додаткової інформаціїRelease notes


Bugs fixing.n-gage Ukraine screenshot onen-gage Ukraine screenshot twon-gage Ukraine screenshot threen-gage Ukraine screenshot four