Apps Trader Logo

Bonusway Polska

Version 3.3.0

Content Rating 4+

User Rating 1 / 5

Votes 1

Bonusway Polska

Suomen Ostohyvitys Oy

Shopping

IOS
GBP 0.00


Download Bonusway Polska on the Appstore

Bonusway.pl oferuje zwrot pieniędzy za zakupy dokonane w najbardziej popularnych sklepach internetowych.

Oferowany bonus to forma opóźnionego rabatu, który jest przyznawany kupującemu po upływie okresu wymiany lub zwrotu produktu.
Innymi słowy, kupujesz produkt lub usługę online, a Bonusway zwraca Ci część wydanych pieniędzy.

Jak to działa?
Sklepy, które dostępne są w aplikacji Bonusway, płacą nam prowizję za pozyskiwanie nowych klientów. My dzielimy się tą prowizją ze swoimi użytkownikami w formie bonusu.

Teraz zakupy online to nie tylko oszczędność czasu, ale też pieniędzy! Zniżki i promocje w Twoich ulubionych sklepach są dostępne cały rok! Dzięki aplikacji Bonusway, zbierasz bonusy za każdy dokonany zakup.

Bonusway oferuje szeroką gamę sklepów internetowych, z praktycznie każdej kategorii: np. moda, uroda, elektronika, podróże, meble, czy książki. Wybierz kategorię, która Cię interesuje, klikając w zakładkę "Sklepy". W zakładce "Ulubione" możesz wybrać ulubione sklepy, a w zakładce "Oferty specjalne" można zobaczyć wszystkie wyprzedaże i rabaty dostępne obecnie w naszych sklepach partnerskich.

Bonusway pomaga utrzymać domowy budżet pod kontrolą!Release notes


1. Błędy zostały naprawione.
2. Usprawniona optymalizacja dla poprawy jakości serwisu
3. Optymalizacja pod kątem urządzenia iPhone X.Bonusway Polska screenshot oneBonusway Polska screenshot twoBonusway Polska screenshot threeBonusway Polska screenshot four