Apps Trader Logo

New Holland Asistan

Version 2.6

Content Rating 17+

User Rating 1 / 5

Votes 1

New Holland Asistan

TURK TRAKTOR VE ZIRAAT MAKINELERI A S

Social Networking, Business

IOS
GBP 0.00


Download New Holland Asistan on the Appstore

New Holland Asistan, başta çiftçiler olmak üzere uygulamayı kullanan tüm kullanıcıların sosyal ve iş hayatının daha verimli planlamasını, tarım ile ilgili haberler, duyurular ile birlikte il bazında mahsul fiyatları, petrol fiyatları vb. faydalı bilgilere hızlıca ve kolayca ulaşmasını, New Holland ile ilgili son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayan mobil bir uygulamadır.

New Holland Asistan’da;
Tarım ile ilgili güncel haberleri (istendiği halde il bazında) okuyabilir,
“Hava Durumu” bölümünden bulunduğunuz şehrin güncel hava durumu bilgisini (Sıcaklık, Rüzgar, Nem vb.) öğrenebilir,
“Mahsul Fiyatları” bölümünden ektiğiniz ürünün fiyatlarını; “Petrol Fiyatları” bölümünden bulunduğunuz veya diğer şehirlerdeki güncel petrol fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca, sizinle aynı ürünleri eken, aynı traktöre sahip tüm çiftçilerle “Sosyal” bölümü sayesinde iletişime geçebilir; soru sorabilir; sorulan sorulara cevap verilebilirsiniz ve tüm bu özellikleri kullanarak uygulama içerisinde puan kazanabilirsiniz.


New Holland Asistan’ın tüm ayrıcalıklarından faydalanmak için ücretsiz indirin, her zaman yanınızda olan bir asistanız olsun!Release notes


Performans iyileştirmesi.New Holland Asistan screenshot oneNew Holland Asistan screenshot twoNew Holland Asistan screenshot threeNew Holland Asistan screenshot four