Apps Trader Logo

media-trader.com movie link


KPSS Burada

Version 1.5

Content Rating 4+

User Rating 1 / 5

Votes 1

KPSS Burada

omur olgunay

Education, Entertainment

IOS
GBP 0.00


Download KPSS Burada on the Appstore

KPSS 2019 Testlerini internet bağlantısı gerekmeksizin çözebilirsiniz. Yeni eklenen testleri ana menüden uygulamayı güncellemeden cihaza indirip hemen çözmeye başlayabilirsiniz.

Online Karşılıklı KPSS Bilgi Yarışması.
KPSS Burada Online Soru Yarışması nedir?

Artık gerçek kullanıcılarla KPSS 2019 Soruları üzeriden yarışabileceksiniz. Yeni Maç oluşturup ister arkadaş listenizdekilerle ister yakındaki cihazlarla isterseniz rastgele rakiplerle eşleşip oyuna başlayabilirsiniz.


KPSS Online Yarışma Nasıl Oynanır?

-Öncelikle yarışma ana ekranından hangi kategoride yarışmak istediğinizi seçersiniz. (KPSS A ve B aynı anda seçilebilir. Sorular karışık gelir.)
-Seçimden sonra karşılaşma bul butonuna basın.
-Açılan ekranda sağ yukarıdaki + butonundan yeni karşılaşma oluşturulur.
-Arkadaş davet et kısmından isterseniz arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.
-Şimdi oyna butonuna basınca maç başlar.
-Maç 10 sorudan oluşur, yanlış cevap verince sıra rakibe geçer.
-En çok doğru cevabı veren maçı kazanır.
-Kazanan kişi sıralamada 1 puan alır. Toplam aylık sıralama 1. olana çeşitli ödüller verilecektir(Uygulamanın tam sürümü yayınlandığında).


- KPSS Oyun Kuralları -

Soruları cevaplarken uygulamayı kapatır ya da arkaplana atarsanız sıra rakibe geçer.

Belirtilen süre içerisinde cevap vermezseniz ya da yanlış cevap verirseniz sıra rakibe geçer.

Puan alabilmeniz için kazansanız bile en az 3 doğru cevap vermiş olmalısınız.


Neden Reklam Var?

Sıralama birincisinin ödülünü ve uygulamanın altyapı masraflarını karşılamak için reklam odaklı gelir modelini tercih ettik.


KPSS Test oyunu soruları gerçekten doğru ve güncel mi?

Her sorunun altında Hatalı Soru Bildir butonu bulunmaktadır. Bildirdiğiniz sorular 2 saat içerisinde kontrol edilip düzenlenir. Her kullanıcıda sorular aynı havuzdan gelir ve KPSS Soru havuzu her uygulama başlatıldığında kontrol edilir.


KPSS Geri Sayım Ekranı: KPSS Sınavına kaç gün kaldığını takip edebilirsiniz.

KPSS Kısa Bilgiler Ekranı: Kısa bilgiler ekranında "Öğrendim" olarak işaretlediğiniz bilgiler tekrar karşınıza çıkmayacaktır. Kısa bilgiler bölümüne adminlerimiz ekleme yaptığı zaman sizler de ana ekrandaki güncelle butonundan bilgileri cihaza indirebilirsiniz. Öğrendiklerim bölümüne ekleme yapacağınız gibi oradaki bilgileri tekrar listeye ekleyebilirsiniz.

KPSS Test Çöz Ekranı: KPSS Derslerine göre sıralayıp istediniz dersten güncel soruları çözebilirsiniz.

KPSS Sohbet Ekranı: Aklınıza takılan herhangi bir soruyu sorabilir ve ya yeni insanlarla tanışıp çalışabileceğiniz yeni ortamları keşfedebilirsiniz.

KPSS Karnem Ekranı: Uygulama içerisinde çözdüğünüz bütün testlerin bir ortalamasını görürsünüz. Genel durumunuza kabaca bir göz gezdirebilirsiniz.

Yeni Soruları indir butonu sayesinde düzenlenen ve yeni eklenen test ve bilgileri anında cihazınıza kaydedip internet bağlantısı gerekmeden görüntüleyebilirsiniz. Test içerisindeki soruların altındaki butondan hatalı soruları anında bildirebilirsiniz


İçerdiği dersler;
KPSS 2019 Dersleri

Tarih
Coğrafya
Vatandaşlık
Türkçe

Ticaret Hukuku
Anayasa Hukuku
Ceza Hukuku
İcra İflas Hukuku
Medeni Hukuk
İdare Hukuku
Borçlar Hukuku
İktisat
Maliye
Kurum Sınavları

Kamu Personeli Seçme Sınavı, KPSS 2019, KPSS Önlisans, En Güncel KPSS Bilgileri, ÖSYM, KPSS LisansRelease notes


- KPSS Online Yarışma Eklendi; Artık Ardaşlarınızla veya otomatik eşleşme ile tanımadığınız insanlarla bilginizi yarıştırabilirsiniz. Sıralama sekmesinden mevcut sıranızı görüntüleyebilirsiniz. KPSS Bilgi yarışması ilerleyen dönemlerde sıralamada derece yapan kişilere sürpriz hediyeler verecektir. KPSS Oyun ana sayfasından yayımlanmasını istediğiniz sorunuzu isminizle birlikte gönderin, isminizle birlikte soru havuzuna ekleyelim.
- Hata bildirimi; Artık Hatalı soru bildirimi çok kolay. Test sayfasından sorunun hemen altından hata bildirimi yapabilirsiniz. Soru otomatik olarak doldurulacak, sadece açıklamanızı yazıp bildirim yapabilirsiniz.
-Reklamlar azaltıldı; Testlerin arasında dikkatinizi dağıtmamak için reklamları kaldırdık. Sadece testi bitirdikten sonra 5-30 sn aralığında bir reklam göreceksiniz.

Not: KPSS 2019 online yarışmada karşılaştığınız hataları veya hatalı soruları bizlere bildirmeniz uygulamanın gelişmesi açısından çok önemlidir.KPSS Burada screenshot oneKPSS Burada screenshot twoKPSS Burada screenshot threeKPSS Burada screenshot four